Для вчителів канікули – це не відпочинок, а час для самоосвіти, здобуття нових знань та умінь, професійного розвитку та вдосконалення, обміну досвідом. Тому в нашому Ліцеї відбулися зустрічі  освітянських спільнот і творчих груп. Учителі працювали в групах, слухали колег, дізнавалися реальні шляхи подолання різноманітних питань.

На засіданні освітянської спільноти учителі суспільних дисциплін обговорювали ключові компетентності  у 5 -6 класах НУШ. Визначили пріорітети і завдання для проведення заходів до 90 -ї річниці  Голодомору в Україні в Ліцеї.

Вчителі іноземних мов підвели підсумки першої чверті, говорили про підвищення ефективності навчання англійської та німецької мов, обговорювали критерії оцінювання НУШ, про участь в олімпіаді та про заходи, які заплановані на другу чверть.

«Важливо, щоб освіта була якісною та цікавою для учнів». Саме під таким гаслом відбулось засідання спільноти вчителів математики. Обговорили питання І етапу Сертифікації вчителів , підвели підсумки за чверть, намітили корекцію в  роботі з обдарованими учнями , проаналізували результати директорських робіт, ділилися досвідом роботи в НУШ .

На засіданні спільноти: “Психолого-педагогічний супровід дітей з розладами спектра аутизму в умовах інклюзії” обговорили особливості роботи з дітьми з розладами спектра аутизму, формування в них соціального інтелекту, здатності розуміти людей.

Засідання освітянської спільноти учительок української мови, літератури і зарубіжної літератури було зорієнтовано на  план проведення предметного тижня, оцінювання учнів у 5-6 класах НУШ тощо.

Освітянська спільнота Мистецьких дисциплін визначала форми та методи роботи з учнями з особливими потребами , обговорили «Розвиток творчих здібностей  засобами мистецтва»

Вчителі трудового навчання і християнської етики визначили пріоритети у роботі з обдарованими дітьми (творчі конкурси , майстер-класи, підготовка та проведення учнівських  олімпіад з трудового навчання, технологій та основ християнської етики), співпраці з профтехучилищами.

Освітянська спільнота учительок інформатики створили інструкцію для безпечної роботи в онлайн середовищах і програмах, що використовує ліцей.

На засіданні освітянської спільноти вчителів початкових класів підводили підсумки Тижня початкової школи, обговорювали умови успішної адаптації першокласників, звітували про роботу з учнями, які обрали сімейну форму навчання.
Знайомились із правилами реєстрації та внесення даних про проходження курсів підвищення кваліфікації у єдину атестаційну систему (ЄАС)
На зустрічі освітянської спільноти вчителів природничих наук вчителі підсумували роботу протягом першої чверті (заходи до дня Ліцею, уроки в Мобільній фізичній лабораторії, робота в класах НУШ, STEM), внесли пропозиції та ідеї щодо роботи в другій чверті першого семестру.

Було проведено засідання творчих груп закладу, зокрема по STEM

Значна кількість вчителів Ліцею взяла участь у вебінарах та різноманітних курсах .

Керівниця методичної ради Каніцька Галина Євгенівна

 

 

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *