Вітаємо всіх з Днем Соборності України!

Сьогодні наша рідна країна переживає складні часи. Соборність — це обʼєднання та допомога заради майбутнього держави. Цього року ми також робили маленькі внески у нашу перемогу, тому хочемо розповісти вам про них.

• Наша школа долучилась до акції «Допоможи чотирилапому!». Назбирали 61 кілограм корму для собачок та котиків.

• Також ми взяли участь у «Спільнобоксі», зібравши близько 20 коробок з необхідними засобами для воїнів.

• З нагоди Дня захисників та захисниць у нашому Ліцеї був організований благодійний ярмарок «З вдячністю в серці». Спільними зусиллями батьків, учителів, учнів на потреби ЗСУ зібрали 183 468 грн. Ці кошти були передані на закупівлю дрону для ЗОШБр.

• Ми активно займались волонтерською діяльністю. Старшокласники завітали в реабілітаційний центр «Галичина», де мали змогу провести трохи часу серед наших захисників. Вони привезли смаколики й речі першої необхідності, щиро спілкувались та співали разом з ними українські пісні.

• Разом з учнівським парламентом був організований цікавий захід — «Андріївські вечорниці». Учні нашої школи мали не лише прекрасну змогу цікаво провести час, а й дізнатись більше про українські традиції та звичаї, що так важливо у наше сьогодення.

• У День Гідності та Свободи школярі більше дізнались про історію виникнення цього свята та змогли чітко висловити своє бачення щодо нього.

• Також ми отримали й зворотний звʼязок від наших ЗСУ. Неймовірно важливо усвідомлювати, що дрібнички є цінними для воїнів. Цього разу – це передані прапори від учнів Ліцею «Гроно» для окремої третьої штурмової бригади.

• У нашій школі традиційно відбулась передача Вифлеємського Вогню Миру — міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа

Ми й надалі продовжуємо допомагати та наближати Україну до перемоги. Разом — ми сила!

Слава Україні! Героям слава!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *