Семінар-тренінг у Києві.

Навчання педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів

“М18: Ми – законотворці!”

4-5 березня 2024 р. у м. Києві відбувся семінар-тренінг, організований  громадською організацією “Об’єднання “Агенція розвитку освітньої політики” за участі педагогів-представників 23 закладів загальної середньої освіти мережі парламентських просвітницьких осередків України.

Учасники виробили правила спільних дій у проведенні  Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми – законотворці!

Напрацювали інструменти практичного використання методичних матеріалів для координаторів гри: демократичні воркшопи :“Цінності та політичні ідеології”, “Що таке політика?”.

Обговорювали в групах питання громадянських компетентностей та виклики суспільного життя: «Як взаємодіяти із парламентом? Створюємо петицію”.

Креативно і творчо у формі імітаційної гри “Як ухвалюються закони?” відтворили роботу комітетів Верховної Ради.  Дискутували:  “Що було, якби парламентської просвіти дітей та молоді не було б?!”

У підсумках семінару педагоги та тренери окреслили кроки подальшої співпраці у парламентській освіті школярів та учнівської молоді.

Ліцей «Гроно» ЛМР на семінарі представляла учителька історії Наталія Бондаренко. У ході Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми – законотворці!” команда учнів 9-Г класу працюватиме над проблемами уявного комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій: складання петиції та розробка законопроекту.

#вчимобутигромадянами  #парламентська_просвіта #М18_Ми_можемо_більше  #М18_ми_законотворці

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *