Для учнів 2-В класу ( вч. Дзюбак Г.Т.) ліцею “Гроно” 29 січня відбувся майстер клас з виготовлення Стрітенської свічки. Кожен вклав у свою роботу частинку душі, а результатом стали гарні, особливі свічки, зроблені власноруч. Майстер клас подарував дітям нові знання,позитивні емоції та чудовий настрій.


Авторка допису: Дзюбак Г.Т.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *