Для учнів 2-В класу ( вч. Дзюбак Г.Т.) ліцею “Гроно” 29 січня відбувся майстер клас з виготовлення Стрітенської свічки. Кожен вклав у свою роботу частинку душі, а результатом стали гарні, особливі свічки, зроблені власноруч. Майстер клас подарував дітям нові знання,позитивні емоції та чудовий настрій.
Авторка допису: Дзюбак Г.Т.

Лютий 3rd, 2026
Зоряна 



There are no comments