З 18.02.2019 по 22.02.1019  у гімназії проходив

    Тиждень математичних наук.

Девізом тижня стали слова Паскаля:
  «Предмет математики настільки   серйозний, що корисно  не втрачати можливостей зробити його цікавим».

Традиційним стало проведення Інтерактивних перерв: так у понеділок 20.02.19. учні 2-А класу з Каніцькою Г.Є., мали змогу позмагатися в усному рахунку гри «Міксіке». Присутні отримали багато приємних вражень ,яскравих емоцій,неочікуваних результатів. Проявили свої здібності діти,які часто під час уроків не завжди отримують «високі»  оцінки . Всі отримали Сертифікати,були нагороджені солодкими призами.

Бригідир І.І.провела позакласний захід «Найкращий знавець математики» для паралелі учнів 3-х класів,на розв’язування задач логічного та прикладного змісту. Учні показали свої теоретичні знання ,та їх застосування на практиці. У змаганні взяли участь 22 учні. Перемогу здобув учень 3-А класу – Ходзько Олексій,ІІ і ІІІ місце розділили Масний Богдан і Роздільська Руслана.

21.02.19.учні 2-В та 3-В класів мали можливість розважитися і підтвердити свої знання,розгадуючи кросворди,склавши на завершення вислів. У рубриці «Математики не  жартують» учні переконалися,що математика не така вже й суха наука і математики не позбавлені почуття гумору. Для профілактики захворювань, Рабчевська Г.І. продемонструвала учням,що без формул не обійтись. Тому,діти змушені були пригадати знання з теми «Пропорції»,щоб правильно приготувати лікувальний чай з айви . Здоров’я – це головна цінність кожної людини. Учні дізнались добову потребу і вітамінах.

З метою активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях,виховувати цілеспрямованість , розвивати театралізовані здібності,вміння працювати в команді Каніцька Г.Є. 20.02.19 провела урок-позакласний захід « КолобКубик». Учні у вигляді казкових героїв розв’язували логічні задачі. Урок проведено з використанням  мультимедійних засобів,з музичним супроводом. Захід був емоційно насиченим,відповідав навчально-пізнавальним,розвиваючим цілям. В ігровій формі учні демонстрували свої таланти і математичні здібності.

Учні були нагороджені грамотами,подяками та  солодкими призами.

В рамках фестивалю відкритих уроків,Каніцька Г.Є. проводила відкритий урок 2-А класі «Масштаб». На цьому уроці діти переконалися у важливості математичних знань при розв’язуванні життєвих ситуацій, здійснили віртуальну мандрівку Україною.

Навчилися складати математичну модель задачі,аналізувати і робити висновки.

Сороківська М.П.провела з учнями 5-А класу інтелектуальну гру «Кращі знавці математики». Учні показали свої знання і вміння розв’язувати логічні задачі,складати рівняння за умовою задач народної математики та розв’язувати їх. Перемогла команда дівчат ,капітан Марковська Юлія.

21.02.19.Хомяк І.С. провела відкритий урок-узагальнення  у 4-А класі на тему «Теорема Фалеса. Подібність трикутників». Учні математичного класу за допомогою різноманітних інструментів програми  MozaBook  повторили  теоретичний матеріал, дали відповіді на завдання тесту, розв’язали задачі практичного змісту, дізналися про незвичайний математичний світ фракталів, переглянувши відео.

22.02. 19.учні 4-Б класу провели «Сірниковий турнір», де показали вміння мислити логічно, нестандартно . Переконалися , що математика може бути надзвичайно захоплюючою. Під час розв’язування головоломок , продемонстрували вміння нестандартно мислити,знаходити оригінальні шляхи розв’язування тестів на кмітливість за допомогою смартфонів.

Під час Інтерактивної перерви учні 4А класу грали «Математичний футбол» та змагалися у «Математичних перегонах». Ці ігри є елементами настільних навчальних ігор програми MozaBook.

Протягом тижня учні гімназії  мали можливість дізнаватися цікаві факти пов’язані з математикою, відгадувати загадки, розв’язувати нестандартні  задачі , взяти участь у конкурсах кросвордів, аплікацій, творчих робіт.           Тиждень пройшов на високому науково-методичному рівні. Всі заходи вирізнялися оригінальністю,інформаційною насиченістю,відповідали розвиваючим та виховним цілям організації навчального процесі в закладі. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *