Сумуємо! Пам’ятатимемо!

11 березня 2021 року на 77-му році пішов з життя Дідич Богдан Якович, учитель з великої букви, наставник, людина з добрим серцем і відкритою душею, фахівець вищої категорії, учитель-методист, який виховав не одне покоління достойних громадян нашої держави.

Народився у м. Самборі. З юних літ захопився волейболом, став кандидатом у майстри спорту, кандидатом у збірну Радянського Союзу з волейболу. Однак обрав для себе інший шлях. Після закінчення інституту фізкультури прийшов у школу виховувати молоде покоління.

У нашому навчальному закладі Богдан Якович працював 43 роки, від початку його заснування. Відкрита і чесна людина, він усього себе віддавав роботі: облаштовував спортивний зал, дбав про інвентар (м’ячі, мати, сітки та ін.). А головне – вів спортивні гуртки з волейболу і баскетболу. Спортивні команди і хлопців, і дівчат під його керівництвом займали призові місця не тільки у районних змаганнях, а й у міських. Багато вихованців Богдана Яковича стали вчителями фізкультури, тренерами, спортивними суддями.

Звістка про його смерть блискавично облетіла всіх, хто знав Учителя. Фейсбук, Інстаграм та інші мережі переповнені спогадами про нього, словами вдячності за виховання, наставництво, щире батьківське ставлення.

У Богдана Яковича залишилось дві доньки й троє онуків. Ми щиро співчуваємо їхній втраті.

У суботу, 13 березня, провести в останню путь зібралися рідні, друзі, колеги й учні Богдана Яковича. Серця присутніх злилися в єдиній молитві, і востаннє пролунав шкільний дзвінок для учителя і наставника.

У Ліцеї «Гроно» вшанували пам’ять Богдана Яковича хвилиною мовчання…

Пам’ятатимем Вас,

сумуватимем слізно –

для подяки час є,

для подяки не пізно!

Ми вклоняємось Вам

за усі покоління,

за зернину в душі,

за проросле насіння.

Світла пам’ять про Дідича Богдана Яковича житиме в наших серцях!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *