Цифрові навички для вчителів.Дія.Освіта.

Вчителі Ліцею долучилися до можливості підвищити свої професійні         навички на державному порталі «Дія».

Заступниця директорки Карасава Роксолана Мирославівна ознайомила присутніх під час навчання з основами персональної кібергігієни та кібербезпеки. Адже,  володіти цифровими навичками — це вимога сьогодення.

Також   на платформі можна   скористатися такими серіалами:

  • Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»У матеріалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші. За успішне проходження фінального тесту є можливість отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.
  • «Цифрові навички для вчителів»Курс про те, як ефективніше організовувати заходи, зберігати та створювати файли, автоматично оцінювати завдання учнів та результативно організовувати роботи в групах. Які для цього є безкоштовні онлайн-інструменти та як ними користуватися. За успішне проходження фінального тесту є можливість отримати сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.
  • Загалом можна обрати саме той курс для самоосвіти , який найбільше подобається
  • Авторка допису :   Каніцька Г.Є..

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *