Львівська шкільна ліга з дебатів

5 грудня, учні 5-х гімназійних класів ліцею «Гроно»: Книш Андрій, Гій Катерина, Грицишин Арсен, Герич Юстина, Гейник Андрій, Кравченко Світлана та Гурняк Юлія під керівництвом вчительки з правознавства Чабан Г.О. брали участь у Львівській шкільній дебатній онлайн-лізі.

Це допомогло нашим школярам, особливо тим, які пробували себе в даному проекті вперше, розвинути комунікативні навички, покращити своє ораторське мистецтво та виробити лідерські якості, зрештою, познайомитись з ровесниками різних регіонів України. Власне для цього, вони зустрілися на онлайн-турнірах, спільно обговорили актуальні теми, які організатори озвучували за 15 хвилин до початку гри в дебати.

Навчальний інструмент дебати є дуже ефективним для формування критичного і аналітичного мислення, навчання якісної комунікації та конструктивного діалогу. Учасники взяли участь в активному обговоренні актуальних тем, вчилися сприймати та аналізувати як свою думку, так і думку опонента. Також вони мали змогу навчитись працювати в команді, отримати знайомства з іншими представниками розвинутої молоді та цікавий досвід.

Тішить те, що учні Ліцею «Гроно», попри бажання перемогти, підбирали аргументи «за» та «проти» до кожної теми (яка, інколи була душевно не близькою та суперечила власним переконанням учасників), все ж опиралися найперше на людські цінності, морально – етичні норми та патріотичне виховання. А це свідчить про те, що молодь нашого закладу, формує правильний підхід до сучасного світосприйняття та своєї самоідентифікації у ньому.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *