Наші здобутки та плани

Зроблено в “Гроно”

  • Забезпечено реалізацію довготривалих освітніх проєктів: «Комунікуємо разом», Інтелектуальний клуб «Що, Де, Коли?», Учнівське самоврядування «Крок до успіху», «Обдарована особистість», «Безпека школяра», «Гроно талантів», «Інформатизація освітнього простору навчального закладу».

  • Здійснено повну комп’ютеризацію управлінської діяльності через внутрішню системну мережу та потужний, структурований за напрямками роботи, сервер. Підключено кожне робоче місце учителя до широкої внутрішньої мережі та мережі Інтернет.

  • Результатом реалізації проєкту «Обдарована особистість» є щорічне збільшення переможців ІІ  етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з усіх навчальних предметів, призерів ІІІ етапу, призерів Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

  • Виховано стипендіатів міського голови Львова (Маруняк Станіслав, 2011-2012н.р) та Президента України (Сіромський Роман, 2010-2011н.р.), Меленчук Ігор (2017-2018н.р.).

  • Випускники ліцею підтверджують результати навчання  при проходженні ЗНО. У 2018р. заклад увійшов у 10 кращих шкіл Львова за результатами ЗНО.  Посів 5 місце у Львові за результатами з математики та 5  місце за результатами  з української мови. За результатами ЗНО-2020 здобув 4 місце серед 15 шкіл Залізничного району та 21 місце по місту Львову серед 150 навчальних закладів.

  • Дев’ять випускників ліцею «Гроно» підтвердили високий рівень знань, отримали максимальні  200 балів ЗНО упродовж останніх років.

  • Щороку збільшується кількість учасників предметних конкурсів: “Кенгуру”, “Бобер”, “Левеня”, “Колосок”, “Пазл”, “Грінвіч”, “Лелека”, переможців спортивних змагань, предметних та творчих конкурсів, інтернет-олімпіад. Щорічно учні закладу здобувають призові місця у ІІ та ІІІ етапах предметних конкурсів знавців української мови ім.  П.Яцика, та ім.Т.Шевченка та інших.

  • Особливістю навчального закладу є літній пришкільний мовний табір «Lviv kids», націлений на вдосконалення мовної компетентності учнів, підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Його вихованцями щороку є близько 200 учнів. У 2017 – 2019 р.р. навчальний заклад став учасником міського проекту «Lviv kids». У таборі працювали волонтери із Єгипту, Туреччини та Азербайджану.

  • У 2017 році створена та належно функціонує бухгалтерська служба (забезпечена новим обладнанням, мережевими комп’ютерами, спеціалізованими бухгалтерськими, казначейськими програмами).

Залучено додаткові кошти для  ліцею:

  • у межах обласного конкурсу мікропроєктів місцевого розвитку – «Спорт – запорука здоров’я». Капітальний ремонт гімнастичного залу (2016р.)
  • у межах обласного конкурсу мікропроєктів місцевого розвитку – капітальний ремонт із заміною вікон (2016р.)
  • у межах обласного конкурсу мікропроєктів місцевого розвитку – капітальний ремонт із заміною вікон (2018р.)
  • у міському конкурсі мікропроєктів – «Бруківка запорука безпеки та комфорту дітей на території НВК «Гроно»  (2016р.)
  • у міському конкурсі мікропроєктів «Бруківка запорука безпеки та комфорту дітей на території  НВК «Гроно» (2017р.) Капітальний ремонт подвір’я Ліцею “Гроно” Львівської міської ради  (2018р.)  
  • у міському конкурсі мікропроєктів  «Затишний шкільний дворик у  ліцеї «Гроно» (2019р.)
  • На реалізації шкільний проєкт «ГРОНО ХАБ 2020р.». «Гроно ХАБ: територія діяльності та партнерства», реалізовується у 2020р. із залученням спонсорських коштів
    (Капітальний ремонт приміщення бібліотеки).

Планується

  • Підвищення мотивації здобувачів освіти до вивчення предметів природничо-математичного циклу шляхом запровадження  STEM-освіти.
  • Формування та розвиток основних життєвих компетентностей здобувачів освіти та якостей громадянина в безпечному турботливому та стабільному середовищі. Запровадження навчально-методичного комплексу Lions Quest «Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття» для дітей віком від 6 до 17 років.
  • Створення належних умов для збереження і зміцнення фізичного, психічного та соціального здоров’я і життя дитини; формування екологічної грамотності, ініціативності та підприємливості; набуття здобувачами освіти навичок, моделей поведінки, які дадуть можливість стати успішними, самодостатніми лідерами. Реалізація проєкту «Ключі до успіху».
  • Забезпечення комплексної інформатизації освітнього процесу та використання новітніх інформаційних технологій освітньої практики в умовах дистанційного навчання. Реалізація проєкту «SMART – технології як основа сучасних трендів освітнього середовища».
  • Створення умов на базі кабінету психологічної служби для надання освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами (інклюзивне, індивідуальне навчання).

 

Удосконалення матеріально – технічної бази ліцею:

2020-2021 рр

  1. Капітальний ремонт системи опалення закладу.
  2. Поточний ремонт приміщень, пошкоджених внаслідок ремонту опалювальної системи, з облаштуванням сучасних освітніх розвиткових просторів (початкова школа).
  3. Облаштування відпочинково-розвиткового простору у внутрішньому дворику.
  4. Капітальний ремонт бібліотеки ліцею та її облаштування.

 

2021-2022 рр

  1. Капітальний ремонт харчоблоку та залу їдальні із влаштуванням та підведенням гарячої води. Заміна технологічного обладнання.
  2. Добудова шатрового даху, ремонт існуючого даху та коминів.
  3. Реалізація проекту «Капітальний ремонт спортивного майданчика у Ліцеї «Гроно» Львівської міської ради на вул. Вигоди, 27.
  4. Облаштування природничих лабораторій на базі кабінетів хімії, фізики, біології.
  5. Капітальний ремонт вестибюлів відповідно до сучасного дизайну.

 

2022-2023 рр

  1. Капітальний ремонт актового залу.
  2. Облаштування території ліцею бруківкою із реконструкцією блоку вхідних  дверей з врахуванням потреб маломобільних груп населення.
  3. Реконструкція майстерень трудового навчання відповідно до сучасних вимог.
  4. Встановлення автоматичної пожежної сигналізації.
  5. Облаштування розвитково – освітнього простору ліцею.

 

2023-2024 рр.

  1. Реконструкція санвузлів.
  2. Заміна вікон на пластикові.
  3. Реконструкція електромережі з врахуванням суттєвого збільшення навантаження у зв’язку з використанням потужного електрообладнання.
  4. Створення розвитково-ігрової зони для рухової активності молодших школярів на базі існуючого приміщення.

 

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *