Перемога у квесті “Пам’ятними місцями жертв Голодомору 1932-1933 р.”

З метою залучення учнівської молоді до меморіальних заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу — Голодомору 1932-1933 років, 18 листопада відбувся онлайн-квест “Пам’ятними місцями жертв Голодомору” у м. Львові. Головні організатори онлайн-квесту — співробітники кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету “Львівська політехніка” Савка В. Є. та Яцишин У.

Учительки історії ліцею “Гроно” Олексюк Оксана Миронівна та Шевців Марія Мар’янівна підготували для учнів методичні матеріали за тематикою Голодомору 1932-1933 рр. Олексюк О.М. організувала команду ліцею, до складу якої увійшли учні 11-Б класу: Савків Ярина (капітан команди), Напірко Христина, Фітьо Дзвенислава, Шевченко Софія, Леськів Анастасія, Шелюх Соломія, Довганюк Тетяна.

Також у квесті взяли участь команди ліцею ім. С. Крушельницької та СЗШ №63 м. Львова.
З 10 запитань, які були озвучені під час квесту, учасники команди ліцею “Гроно” отримали 8 правильних відповідей і з величезним відривом від інших команд здобули перемогу.

Щиро вітаємо наших переможців квесту! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, упевненості та нових перемог у конкурсних випробуваннях!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *