Тематичний день природничих наук « Життя без сміття». 23.10.2018 р.

Учителі кафедри Вовк Н.О., Кузнєцова Н.І., Ковальова Н.С., Горбулько Р.С., Сигляник О.І. організували тематичні інформаційні хвилинки на уроках природничого циклу : « Сміття має своє місце»,  « Менше сміття – краще життя», « Людство і поліетилен: хто кого?» « Сортуй сміття заради майбутнього», « Електроенергія зі сміття».
Н.С. Гончар, вчитель біології,  провела в 2-А, Б, В класах інтерактивний  урок – тренінг « Довкілля починається з тебе». Учні створювали закони чистоти довкілля, писали листи в минуле та майбутнім цивілізаціям, були учасниками ігор та екологічної руханки
На перервах теж було цікаво.  Для учнів  4- х класів (вчитель Ковальова Н.С. ) і  5-х класів  ( вч. Олексів Є.І. )  автори відеоролика Герич А., Градов М. , Дмитрів М.  презентували свою роботу « Життя в стилі ЕКО».  В основі цього відеоролика –  проблема використання паперових стаканчиків для кави та чаю.  Вони закликали всіх підтримати  ініціативу використання власного посуду замість одноразового.
Під час великої перерви відбулась виставка учнівських поробок « Друге життя старих речей». Діти з допомогою батьків та вчителів Гончар Н.С., Сигляник О.І., Вовк Н.О., Кузнєцової Н.І. показали способи   повторного використання предметів побуту, які зазвичай йдуть до смітника. Головна мета виставки – заохочення до бережливості та екологічності  у ставленні до природи та суспільства, усвідомлення проблеми кожною людиною та зменшення обсягів споживання.
 Smart Slider with ID: 38

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *