Тиждень математичних наук

Згідно з планом роботи гімназії та кафедри математики з 17.02.2020 по 21.02.1020  у гімназії проходив Тиждень математичних наук. На організаційному засіданні кафедри було обговорено питання необхідні для представлення під час тижня та погоджено план його проведення.

Девізом тижня були слова Софії Ковалевської:

«Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найвеличнішою є математика»

Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики. До участі в тижні математики намагалися залучити усіх учнів ліцею. Щоб цього досягти, крім загальних заходів, проводились тематичні ігри та конкурси в кожному класі. Розпочався тиждень з оформлення інтерактивної дошки Лютою М.Я. і учнями 6-Б класу.У понеділок 17.02.20. учні 3-А класу з Каніцькою Г.Є., мали змогу позмагатися у складанні Анаграм.

Вчителі Геращенко Н.Л. та Люта М.Я. проводили квести «Життєва математика» і «Математичний експрес», що дало змогу згуртувати учнівські колективи команд, створити умови для самореалізації та соціалізації, навчити дітей швидкому рахунку.

У вівторок 18.02.20р. Вчителі Каніцька Г.Є. і Бригідир І.І. для учнів 3-х гімназійних класів провели інтелектуальну гру «Кращий знавець математики» на розв’язування задач логічного та прикладного змісту. Переможцем гри став учень 3-А класу Чабан Андрій, ІІ місце посів учень 3-А класу Сигляник Назар, ІІІ місце – учень 3-Б класу Михалейко Степан.

 21.02.20р. Сороківська М.П. з учнями 6-А класу провела інтелектуальну гру  «Найрозумніший». Перемогла Пришляк Аліна.

Упродовж тижня  Каніцькою Г.Є. для учнів 1-Б (г) класу, проводився конкурс малюнків і аплікацій «Математика моїми очима». Учні ліцею Босак Ярослав, Герич Юстина, Мрака Устим та Сташків Максим були нагороджені Дипломами І ступеня за участь у міському конкурсі «Математика в мистецтві».

Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність. Під час заходів діти показали гарні знання з математики,виявили лідерські якості,збагатили свої життєві компетентності. Усі учасники конкурсів отримали Сертифікати, Грамоти, Дипломи, цінні призи та солодощі.

Голова НМК   Каніцька Г.Є.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *