У ліцеї “Гроно” облаштували STEM-лабораторію «СodoRob»

Завдяки перемозі у конкурсі «Наука: дій!» за підтримки Львівської міської ради у нашій школі створено  STEM-лабораторію «СodoRob». До її складу входить три види роботів для дітей різного віку: Codey Rocky (10 шт), Makeblock mBot2(11 шт), комплект UARO (2 шт) , стіл з двома видами тренувальних полів для навчальних занять  та додаткові датчики. У наборах є все необхідне для занурення у світ роботів: механічні деталі, датчики і сенсори, двигун із енкондером, світлодіодна стрічка,  інша електроніка. Запрограмовані роботи можуть  уникати перешкоди, розпізнавати кольори, їздити по лінії і багато іншого.

Завдяки   лабораторії діти навчаться програмувати дії  роботів; працювати в команді, що є однією з головних компетенцій;  підбирати необхідні засоби для реалізації поставлених цілей; вирішувати ситуаційні задачі; розвивати абстрактне та логічне мислення, а також правильно побудувати алгоритм дій для виконання поставленої задачі і отримання результату.

Ми переконані, що створений STEM-простір активізує  учнів до здобуття нових знань, сприятиме розвитку інтелекту, пам’яті, фантазії, творчих і технічних навичок.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *