Святкування Дня гімназії

Ми йдем щодня у “Гроно” веселі, не сумні,
Шукаєм щастя, долі в науці, у знанні.

Наука дасть нам силу дістатись до мети,
А Україні милій в потребі помогти.

Цьогоріч з нагоди відзначення Дня гімназії вчительки кафедри суспільних дисциплін провели низку цікавих вікторин, настільних ігор, квестів, командних ігор на уроках історії, львовознавства та правознавства.

На уроках історії у 3-В, 3-Г гімназійних класах Бондаренко Наталія Богданівна організувала для учнів пізнавальну дидактичну гру “Мандрівка у Середньовіччя”. У 1-А(г) класі діти грали у настільну гру “Впізнай героя”. Вчителька Олексюк Оксана Миронівна на уроці історії у 4-В(г)класі провела інтелектуальну гру “Історія України у просторі та часі”.

Шевців Марія Мар’янівна на уроці історії для учнів 2-В(г) класу підготувала цікаві ребуси, історичні хмаринки, груГостини у Квінтиліана”, також учні виконували інтерактивні завдання із QR-кодами. А на уроці львовознавства з учнями 2-Г(г) розглядали давні світлини з історії Левандівки, розв’язували кросворд “Район, що пахне поїздами”, грали в гру “Мандрівка Львовом”, складали пазли з картою давнього Львова.

На уроці правознавства вчителька Чабан Галина Орестівна у 4-В гімназійному класі організувала для учнів командну гру “Впізнай школу”. Також учні розгадували ребуси та розв’язували кросворд щодо Конвенції про права дитини.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *