Всесвітній День Доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

Учні 6-В класу під час виховної години мали змогу пригадати народні приказки та прислів’я про добро і зло, послухати короткі оповідання про добрі вчинки.

Переглянули мультики які вчать милосердя і толерантного ставлення до ближнього.

Хто здатен зрозуміти проблему людини краще, ніж той, хто має таку саму проблему? Мультик «Подарунок» зворушує до сліз. Хлопчику-інваліду дарують собаку. Хлопчик не проявляє жодної уваги до тварини та відмовляється від її зазивань пограти разом. Аж раптом він помічає, що собака також інвалід і не має однієї кінцівки. Який же важливий висновок зробить для себе хлопчак? Варто згадати, що це один із найтитулованіших мультиків останніх років – анімація вже встигла отримати близько десяти міжнародних нагород.

Матеріал взято з сайту https://mamabook.com.ua

Авторка допису : Каніцька Г.Є.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *