Юні законотворці

Команда Ліцею “Гроно” ЛМР із зацікавленням приймає участь у Всеукраїнській грі “М18: Ми – законотворці!”. Учні та учениці 9-Г класу створили петицію про надмірну завантаженість навчальних програм для 8-11 класів загальноосвітньої школи, за яку проголосували 326 осіб. Команда розробила законопроєкт “Про внесення змін до навчальних програм для 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ – ІІІ ступенів денної форми навчання”, який буде переданий у Верховну Раду України для врахування в роботі парламентарів.

Юні законотворці пропонують:
– внести зміни до навчальних програм для 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ – ІІІ ступенів денної форми навчання.
– об’єднати навчальний матеріал відповідно до галузей знань: математика та інформатика, суспільні дисципліни, українська мова та література, іноземні мови, природничі науки, мистецтво та технології, фізична культура.
– зменшити кількість навчальних предметів та розвантажити навчальні плани.
запровадити обов’язкове поглиблене вивчення для 5-11 класів наступних предметів: математика, історія України, українська мова, англійська мова.
– навчальні предмети розподілити до програм за двома рівнями:
І рівень – базовий як основа (5-7 класи);
ІІ рівень – високий як профільний (за вибором) (8-11 класи).

Вчимо бути громадянами! Ми можемо більше! Ми законотворці!

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *