previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Засідання “Нової генерації”

        У середу, 9 листопада, відбулось засідання Школи молодого вчителя. “Нова генерація” долучилась до написання радіодиктанту національної єдності. Опісля, відбулась гра – вікторина “З Україною в серці”, в ході якої учасники засідання весело, цікаво та пізнавально активізували свої знання про рідну мову та вкотре переконались, що створювати зі звуків зміст, передавати тонкощі емоцій, ідентифікувати “своїх” через “чужих” – без мови цього б не було. Як би не було сказано та почуто найважливіших для кожної людини слів.
          Мова – це міць української культури, душа її народу, це гордість для кожного, хто доторкнувся до її барв.
          З твоїм святом, солов’їна! ??

Автор: Смалюх Г.І.

 

Розмовляти рідною мовою – природна потреба кожної людини ??
Шкода, що так склалося, що маємо досі заохочувати до спілкування українською мовою. Саме про це у відеоролику від учнівського самоврядування ліцею “Гроно”.
Але ми обов’язково переможемо й на цьому мовному фронті!
Слава Україні!??

Відзначаємо День писемности та мови

Протягом тижня учні Ліцею “Гроно” працювали на спільній дошці Padlet, наповнюючи її авторськими матеріалами.

Цікаві завдання організувала учителька української мови та літератури   І. М. Сітькова. Діти розшифровувати й пояснювали прислів’я, добирали афоризми про мову, намагалися відчути її на смак, розпізнати за кольором та звуком.

Також ліцеїсти створювали вітання з Днем писемности, адресовані українцям. Спільна робота дала чудові результати, адже матеріали тепер можна використовувати на уроках мови та літератури.

Крім того, завдяки сучасному цифровому інструменту, вдалося об’єднати східні й західні регіони нашої держави, адже до наповнення дошки долучилися учні Часовоярського ЗЗСО N 15                     ( Бахмутський район, Донецька область). Усі дописи оригінальні й неповторні, але спільною для них є любов до України, її мови, яка наповнює серця українців, гуртуючи їх у націю.

Авторка О. В. Росса

Радіодиктант національної єдности – 2022 у Ліцеї “Гроно”

Мова – це кров, що оббігає тіло нації.

Виточи кров – умре нація

Юліан Дзерович

Не дозволимо, не допустимо, не дамо зникнути крові нашої української нації – рідна мова житиме і ми її плекатимемо завжди.

Споконвіку попереду будь-якого бою йшло слово. І сьогодні ми, українці, боремося, кожен на своєму фронті наближає перемогу.

Наша дружна шкільна родина Ліцею “Гроно” долучилася до написання Радіодиктанту національної єдности. Діти, учителі, батьки – усі разом ми не просто писали диктант, ми вкотре довели, що в єдності – наша сила, а тому нас не здолати!

Слава Україні!

Авторка О. В. Росса

Засідання асистентів вчителів

У вівторок, 25 жовтня, відбулось засідання асистентів вчителів.

В ході зустрічі працівники розглянули цілі, переваги та недоліки дистанційного навчання, а також керівник проекту Головенко Т.М. надала рекомендації щодо роботи асистента вчителя під час дистанційного навчання.

По завершенню засідання обговорили необхідність правильного введення документації асистента вчителя, задля отримання найбільш ефективного результату поставлених цілей в навчанні дитини з ООП. Тетяна Михайлівна наголосила дотримуватись методичних рекомендацій МОН України.

День гімназії на кафедрі іноземних мов

Кафедра іноземних мов цікаво та інтерактивно провела День гімназії. Різноманітні кросворди,квести, вікторини та флешмоб. Учням дуже сподобалось свято,адже були нестандартні завдання,була відповідальність за команду та безліч розваг.

День ліцею на кафедрі трудового навчання

У День ліцею на кафедрі трудового навчання та основ християнської етики відбулися заходи. Учні від 5 по 11 клас взяли участь у майстер-класах, різноманітних конкурсах, інтерактивних іграх, вікторинах та  створенні колажів.

З особливою любов’ю діти виготовляли обереги для наших захисників: ангелики, патріотичні браслети, символічні сувеніри «Від серця до серця». Нехай повертаються живими і нехай їх оберігає Господь. Через ангеликів діти передали енергетику добра та бажання миру й нашої перемоги.Вироби, зроблені з любов’ю та турботою, найкращими побажаннями й добротою, будуть оберігати та надихати наших мужніх воїнів.

Усі, виготовлені дітьми обереги, передадуть військовим на передову.

Благодійна ярмарка

Наближаємо перемогу разом!

            19-20 жовтня в Ліцеї «Гроно» відбулася благодійна ярмарка.

            Весело, гамірно, яскраво, дружно і смачно проходив захід. І діти, і батьки принесли різноманітні смаколики, патріотичні сувеніри. Участь у ярмарці традиційно взяли всі класні колективи ліцею.

         Спільними зусиллями вдалося зібрати 80880 грн для наших захисників. 

         Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та учням, які долучилися до такої потрібної зараз справи. Адже благодійність – це бажання поділитися добром, можливість зробити хороше діло, а в даному випадку підтримати воїнів, які знаходяться на лінії фронту, це прояв теплоти і вдячності до тих, завдяки кому ми є як нація.

                                                                                                                           Бажаємо всім перемоги і благополуччя!

День ліцею на природничій кафедрі

Українська природа багата та надзвичайна, то ж  пізнавати, берегти, бути небайдужими до довкілля  –  актуально за будь-яких обставин. Учителі природничих наук у  День ліцею  запропонували  дітям   цікаві та різноманітні заходи. Учні  розгадували назви рослин і тварин під час вікторини «Жива природа в кольорах України» (Кузнєцова Н.І.), переглядали та доповнювали  «Фізичний калейдоскоп» (Вовк Н.О.), розпізнавали  їстівні та отруйні  гриби  під час «Тихого полювання»   (Гончар Н.С.), мандрували   країною «Кросвордією» (Кобрин І.М.), знайомилися і експериментували з  «Хімічним дивосвітом» (Ковальова Н.С.).  Дякуємо організаторам та  учасникам, заходи проходили  динамічно, яскраво та весело!  Разом осягаймо нові вершини природничих наук!

 

Благодійна акція “Вдячність у долоньці”

У рамках Тижня початкової школи вихователями ГПД було організовано благодійну акцію «Вдячність у долоньці» . До акції долучилися усі класоводи та учні початкової школи , а також усі небайдужі старшокласники. У межах акції вдалось зібрати 25 коробок солодощів, кави, чаю та 270 гривень . Загальна вага зібраного продовольства 183.5 кг. Окрім солодощів учні підготувати величезну кількість патріотичних листівок з побажаннями та словами подяки захисникам України. Усе зібране ми передали у волонтерський центр при церкві Вознесіння Господнього, а звідти на фронт . Дякуємо всім та кожному хто доклав свою щедру долоньку до нашої акції.

Автор: Ладілова М.М., Каритяк О.О.