previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Звернення директорки Сомик Наталі Петрівни до учнів, учителів, працівників “Гроно” з нагоди Дня ліцею

Дорогі учні, колеги учителі, працівники школи!

Сьогодні відзначаємо День ліцею, який приурочуємо до Дня захисника України!

Заплановано більше 60 заходів, які не зважаючи на агресію ворога, обов’язково сьогодні відбудуться.

Ми, учні та вчителі, тримаємо не менш важливий освітній фронт. Щоденно невтомною працею допомагаємо  нашим Героям та наближаємо Перемогу: перемогу розуму над невіглаством, добра над злом, миру над війною.

Наші учні та учителі  продовжують надавати волонтерську допомогу Збройним силам України. Цього тижня у ліцеї проведемо благодійну ярмарку на підтримку ЗСУ.

Упродовж 4 місяців ми підтримували вимушено переселених  із зони бойових дій людей, працювали в пункті евакуації. Школа прийняла на навчання 28 учнів, які мають статус ВПО. Понад 500 жінок, дітей, літніх людей отримали тимчасовий  прихисток у Ліцеї «Гроно», а учителі в цей час проводили ще й онлайн-уроки .

Усі працівники школи: учителі, спеціалісти, робітники та прибиральники -долучились до загальноміської акції «День для Незламних», перерахувавши свій одноденний заробіток  на виготовлення надсучасних протезів для наших захисників. Це те найменше, чим ми можемо віддячити за можливість прокидатися вранці в теплому ліжку, обнімати рідних, ходити до школи, спілкуватись з товаришами,  повноцінно жити.

Семеро найактивніших наших учнів 11 класів (Герус Софія, Жмурко Максим, Лісник Ростислав, Лютий Андрій, Тіряєв Олександр, Острий Михайло, Хамуляк Роман) та Олег Орестович Супрун, учитель трудового навчання,  отримали подяку від міського голови Львова за волонтерську роботу. Насправді волонтерами сьогодні є практично усі. Тому хочемо відзначити подяками ще таких учнів нашого ліцею: Бабія Ігоря (6-Б), Бойко Олесю (9-Б), Вавренюк Яну (8-А), Волошин Соломію (6-Г), Кітраль Соломію (10-Б), Королишин Соломію (9-Б), Микуша Петра (7-Б), Мисюка Марка (7-Б), Мінкевич Анну (7-В), Світого Віталія (6-Г), Семко Соломію (8-Г), Столбунову Анастасію (7-В), Стребкова Владислава (6-Б), Терембець Діану (8-Г), Тимоця Миколу (9-Б), Фітьо Андріану (8-Г), Хому Назара (6-Б),Шандру Павла (8-А), Шустикевич Оксану (7-Б).

Тож зичу нашій школі «Гроно», день якої святкуємо вже 14 раз, дружньої атмосфери, взаєморозуміння та взаємопідтримки. Будьмо працьовитими, цінуймо кожну хвилину, проведену разом  у стінах школи, робімо те, що від нас очікують ті, що поруч, очікують  батьки-герої. А їх є понад 70, батьків наших учнів,  які   сьогодні на війні, у боротьбі за мирне навчання в ліцеї, за нашу свободу, за незалежність Неньки України! 

Двоє випускників ліцею віддали життя за нас, наші родини. Це Васькало Роман та Митюк  Павло. Вічна їм пам’ять та вічна слава! 

Тож будьмо гідними їх подвигу! Слава Украіїні! Героям слава! Слава ЗСУ! 

Посвята в ліцеїсти

18 жовтня в рамках святкування Дня ліцею відбулась посвята в ліцеїсти учнів 5 класів.

Діти склали присягу ліцеїста, пообіцяли сумлінно вивчати історію рідного краю, шанувати мову, культуру, дотримуватись традицій, бути гідними громадянами України.
П’ятикласників привітала директорка Сомик Наталя Петрівна, звернулися до молодших товаришів із побажаннями випускники ліцею та президент Об’єднаної суверенної держави ліцеїстів Чапля Микола. Отець Юрій, священнослужитель церкви Вознесіння Господнього, поблагословив дітей, всі разом звернулись словами молитви до Бога.
Діти співали патріотичні пісні, декламували вірші, у яких показували свою любов до рідної України.
Новими ягідками влились п’ятикласники в ліцейне «Гроно». Віримо: їх чекає прекрасне майбутнє в мирній незалежній Україні.

Урок-квест «В гостях у казки»

У вівторок, 18 жовтня до Дня ліцею Коломієць О.Л. спільно із Лужецькою О.В. та учнями 2-Г класу провели виховний  захід “У світі казки чарівної”. Діти отримали позитивні емоції, подорожували різними станціями та повторили українські казки.

Автор: Лужецька О.В., Коломієць О.Л.

Флешмоб у 4-Б

4-Б клас провів до Дня Ліцею флешмоб “Цікаві факти про Гімн України”

Автор : Ілів О.І.

День Ліцею “Гроно”

Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію не тільки нашої країни, а й історію світу. Сьогодні учні нашого Ліцею мали багато цікавих занять як на уроках, так і на перервах, адже учителі організували різні інтерактивні вправи, завдання тощо. Учителі кафедри української мови, літератури та зарубіжної літератури провели такі заходи: “Мовна дуель” ( О. В. Дзень та Л. Д. Демків), “Поетичний бліц-турнір” (Т. В. Батько та О. В. Росса), “Крок до зірок. Мовні цікавинки” (Н. М. Чміль), “Спіймай антонім” та “Своє словосполучення” (Х. Р. Дякун), “Мовно-літературні ребуси” (Г. М. Богуцька), “Мовні розмальовки” (І. М. Сітькова), “Розфарбуй словесне гроно кольорами веселки” (О. О. Стефанишин).

Дітям повинно бути цікаво у школі і в них має бути щасливе дитинство. Як казав А. Ейнштейн: “Метою школи завжди має бути виховання гармонійної особистості…”

День Ліцею на кафедрі математики

Математика, що є найдавнішою з усіх наук, залишається завжди молодою, водночас бурхливо розвивається та весь час розширює сфери свого застосування.

Сьогодні з нагоди Дня ліцею вчительки кафедри математики запропонували учням стати активними учасниками інтерактивних вправ, цікавих ігор, логічних завдань і під час уроків, і на перервах, переконатися в красі, несподіваності, чарівності королеви наук. Зокрема було проведено такі заходи: «Весела математика» (І.І. Бригідир), «Сірникова олімпіада», «Ребус-шоу», «Математична ярмарка» (М.Я. Люта), «Розв’язування математичних кросвордів» (М.П. Сороківська), «Розшифруй закодоване слово» (Г.Є. Каніцька), «Математичний футбол», «Ігри з дробами» (О.О. Гладун). Ліцеїсти показали гарні знання, вміння та навички з математики. Найкращою винагородою для учительок кафедри були слова: «ЯК ЦІКАВО!»

Автор: О.О. Гладун

 

Квест-урок у 4-Б

Ворожі тривоги не зіпсували учням 4-Б класу провести урок -квест “Досліджуємо природу рідного краю” у Ліцею «Гроно».

Автор : Ілів О.І.

Традиційно в першу суботу жовтня відзначаємо День учителя.    

Шановні колеги-УЧИТЕЛІ!

Я пишаюся Вами та нашим  ліцеєм!

Бо усі здобутки ліцею – це Ви, Ваша праця, Ваша терплячість, Ваша турбота про дітей, Ваші знання і Ваш оптимізм.

Саме учителі докладають максимум зусиль, щоб з маленьких ягідок виростало велике спіле гроно розумних учнів, свідомих громадян, відданих патріотів України.

Сьогодні, у переддень професійного свята, хочу побажати Вам міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, невичерпної енергії.

Нехай успіх супроводжує всі Ваші починання, хай доля буде щедрою на добро та радість. Щастя Вам, творчої наснаги та душевної гармонії.

Миру!  Перемоги!

Дякую усім учням, а особливо, випускникам за приємні привітання. Гарного усім святкового дня!

                                       Директорка

                                   Наталія СОМИК

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня миру у Львівській міській раді відбулося нагородження дітей-волонтерів. Дякуємо учням 11-А та 11-Б класів Ліцею “Гроно” за свідому громадянську позицію, за активну волонтерську діяльність та небайдужість. Все буде Україна!

Дякуємо Богові та ЗСУ за те, що сьогодні, 1 вересня, вся дружня родина Ліцею “Гроно” зустрілася разом. Веселий дзвінок покликав за парти і маленьких першокласників, і дорослих випускників.

Розпочинаємо новий навчальний рік з вірою в перемогу!