День учителя!
Жовтень 1st, 2021
Administrator Оголошення результатів виборів президента учнівського самоврядування
Вересень 24th, 2021
Administrator Сьогодні в нашому ліцеї дуже емоційно насичений день, адже ми обирали нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів.
Станом на 24 вересня 2021 року в нашому навчальному закладі 745 виборців.
З них: 654 учні та 91 вчитель.
У голосуванні взяли участь 578 виборців, з них: 498 учнів та 80 учителів, 5 бюлетенів не підлягають врахуванню.
Підрахувавши всі бюлетені, виборча комісія у складі: педагога-організатора Щур Оксани Романівни , психолога Коцюбинської Людмили Іванівни, соціального –педагога Басараб Оксани Володимирівни, учнів 7-А гімназійного класу: Сисюка Миколи, Шевченко Софії та Шелюх Соломії встановила такі результати:
Язловецька Юлія, учениця 4-В гімназійного класу, – 71 голос.
Маланич Яна, учениця 5-Б гімназійного класу, – 128 голосів.
Кравченко Світлана, учениця 5-Б гімназійного класу, – 145 голосів.
Чапля Микола, учень 5-А гімназійного класу, – 229 голосів.
Вітаємо нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів Чаплю Миколу.
Бажаємо втілення у життя всіх креативних ідей!
Сподіваємося, що новий президент та його команда збережуть і примножать традиції нашого ліцею.
Оголошення результатів виборів президента учнівського самоврядування
Вересень 24th, 2021
Administrator Сьогодні в нашому ліцеї дуже емоційно насичений день, адже ми обирали нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів.
Станом на 24 вересня 2021 року в нашому навчальному закладі 745 виборців.
З них: 654 учні та 91 вчитель.
У голосуванні взяли участь 578 виборців, з них: 498 учнів та 80 учителів, 5 бюлетенів не підлягають врахуванню.
Підрахувавши всі бюлетені, виборча комісія у складі: педагога-організатора Щур Оксани Романівни , психолога Коцюбинської Людмили Іванівни, соціального –педагога Басараб Оксани Володимирівни, учнів 7-А гімназійного класу: Сисюка Миколи, Шевченко Софії та Шелюх Соломії встановила такі результати:
Язловецька Юлія, учениця 4-В гімназійного класу, – 71 голос.
Маланич Яна, учениця 5-Б гімназійного класу, – 128 голосів.
Кравченко Світлана, учениця 5-Б гімназійного класу, – 145 голосів.
Чапля Микола, учень 5-А гімназійного класу, – 229 голосів.
Вітаємо нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів Чаплю Миколу.
Бажаємо втілення у життя всіх креативних ідей!
Передвиборна кампанія на пост Президента учнівського самоврядування
Вересень 20th, 2021
Administrator У нашому ліцеї розпочалася передвиборна кампанія на пост Президента учнівського самоврядування.
Минуло тижня учні реєструвалися кандидатами та розробляли свої агітаційні плакати, які можете переглянути у холі ліцею.
Оскільки, вибори відбудуться 24 вересня, кандидати підготували відеозвернення до своїх виборців. Запрошуємо до перегляду.
Нехай переможе достойний!
Вересень 20th, 2021
Administrator Ось і завершився Олімпійський тиждень у ліцеї “Гроно”, який проходив з 13.09 по 17.09. 2021 р.
Учні взяли участь у різноманітних заходах присвячених олімпійським іграм.
Зокрема діти змагалися в різних видах спорту, естафетах та рухливих іграх, а також перевірили свої знання в олімпійській вікторині.
Впевнено можемо сказати “Олімпійці серед нас”
Зміна шкільної форми
Вересень 16th, 2021
Administrator В нашому ліцеї відбувається зміна шкільної форми. За результатами анкетування чорні піджаки змінюємо на більш зручний та комфортний одяг: футболку, свіштот та бомпер.
У п‘ятницю, 3 вересня, розпочався процес виготовлення шкільної форми.
Для учнів старших класів, а це 5-ті, 6-ті та 7-мі класи, вона буде чорного кольору. Для 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів – сірого кольору.
Очікуємо на першу партію на початку жовтня, а поки відбуваються примірки у вівторок та четвер з 9 до 16 години.
Тому, хто ще не встиг просимо приходити у визначені дні і години.
Олімпійський тиждень 2021
Вересень 13th, 2021
Administrator
Вересень 1st, 2021
Administrator На календарі перший день осені. На вулиці дощ. А наш ліцей «Гроно» тепло та радісно зустрічає першокласників.
Випускники влаштували для найменших учнів справжнє свято, на яке завітали улюблені всіма дітьми казкові герої з Лісової школи Кося Вухань та Колько Колючка. Першокласники разом з випускниками допомогли зібрати лісовим гостям портфель, за що ті запросили до веселих танців та розваг. Діти розгадували загадки, танцювали та співали.
З початком нового навчального року усіх учнів привітала директорка ліцею Сомик Наталя Петрівна.
Директор наголосила на тому, що цей навчальний рік є особливий для кожного з нас, адже цьогоріч ми святкуємо 30-річчя відновлення державності України. «Ми українці, ми завжди повинні пам’ятати про це і кожен день мусимо працювати і здобувати знання, щоб наша держава процвітала та ставала сильнішою», – зазначила Наталя Петрівна.
Після того, як пролунав перший дзвоник, усі учні розійшлися по класах, де розпочнуть свої мандри по Країні знань.


















