previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

День учителя!

Оголошення результатів виборів президента учнівського самоврядування

Сьогодні в нашому ліцеї дуже емоційно насичений  день, адже ми обирали нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів.

Станом на 24 вересня 2021 року в нашому навчальному закладі  745 виборців.

З них: 654 учні та 91 вчитель.

У голосуванні взяли участь 578 виборців,  з них:  498 учнів та 80 учителів, 5 бюлетенів не підлягають врахуванню.

Підрахувавши всі бюлетені, виборча комісія у складі: педагога-організатора Щур Оксани Романівни , психолога Коцюбинської Людмили Іванівни, соціального –педагога Басараб Оксани Володимирівни, учнів 7-А гімназійного  класу: Сисюка Миколи, Шевченко Софії та Шелюх Соломії встановила такі результати:

Язловецька Юлія, учениця 4-В гімназійного класу, – 71 голос.

Маланич Яна, учениця 5-Б гімназійного класу, – 128 голосів.

Кравченко Світлана,  учениця 5-Б гімназійного класу, –  145 голосів.

Чапля Микола, учень 5-А гімназійного класу, – 229 голосів.

Вітаємо нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів Чаплю Миколу.

Бажаємо втілення у життя всіх креативних ідей!

Сподіваємося, що новий президент та його команда збережуть і примножать традиції нашого ліцею.

Оголошення результатів виборів президента учнівського самоврядування

Сьогодні в нашому ліцеї дуже емоційно насичений  день, адже ми обирали нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів.

Станом на 24 вересня 2021 року в нашому навчальному закладі  745 виборців.

З них: 654 учні та 91 вчитель.

У голосуванні взяли участь 578 виборців,  з них:  498 учнів та 80 учителів, 5 бюлетенів не підлягають врахуванню.

Підрахувавши всі бюлетені, виборча комісія у складі: педагога-організатора Щур Оксани Романівни , психолога Коцюбинської Людмили Іванівни, соціального –педагога Басараб Оксани Володимирівни, учнів 7-А гімназійного  класу: Сисюка Миколи, Шевченко Софії та Шелюх Соломії встановила такі результати:

Язловецька Юлія, учениця 4-В гімназійного класу, – 71 голос.

Маланич Яна, учениця 5-Б гімназійного класу, – 128 голосів.

Кравченко Світлана,  учениця 5-Б гімназійного класу, –  145 голосів.

Чапля Микола, учень 5-А гімназійного класу, – 229 голосів.  

Вітаємо нового президента Об’єднаної суверенної держави гімназистів Чаплю Миколу.

Бажаємо втілення у життя всіх креативних ідей!

Передвиборна кампанія на пост Президента учнівського самоврядування

У нашому ліцеї розпочалася передвиборна кампанія на пост Президента учнівського самоврядування.

Минуло тижня учні реєструвалися кандидатами та розробляли свої агітаційні плакати, які можете переглянути у холі ліцею.

Оскільки, вибори відбудуться 24 вересня, кандидати підготували відеозвернення до своїх виборців. Запрошуємо до перегляду.

Нехай переможе достойний!

 

Ранкова руханка

Ранкові зустрічі в ліцеї “Гроно” проходять так

Ось і завершився Олімпійський тиждень у ліцеї “Гроно”, який проходив з 13.09 по 17.09. 2021 р.

Учні взяли участь у різноманітних заходах присвячених олімпійським іграм.

Зокрема діти змагалися в різних видах спорту, естафетах та рухливих іграх, а також перевірили свої знання в олімпійській вікторині.

Впевнено можемо сказати “Олімпійці серед нас”

Зміна шкільної форми

В нашому ліцеї відбувається зміна шкільної форми. За результатами анкетування чорні піджаки змінюємо на більш зручний та комфортний одяг: футболку, свіштот та бомпер.

У п‘ятницю, 3 вересня, розпочався процес виготовлення шкільної форми.
Для учнів старших класів, а це 5-ті, 6-ті та 7-мі класи, вона буде чорного кольору. Для 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів – сірого кольору.

Очікуємо на першу партію на початку жовтня, а поки відбуваються примірки у вівторок та четвер з 9 до 16 години.
Тому, хто ще не встиг просимо приходити у визначені дні і години.

 

 

 

 

 

 

 

Олімпійський тиждень 2021

 

План проведення заходів, присвячених Олімпійському тижню 2021

На календарі перший день осені. На вулиці дощ. А наш ліцей «Гроно» тепло та радісно зустрічає  першокласників. 

Випускники влаштували для найменших учнів справжнє свято, на яке завітали улюблені всіма дітьми казкові герої з Лісової школи Кося Вухань та Колько Колючка. Першокласники разом з випускниками допомогли зібрати лісовим гостям портфель, за що ті запросили до веселих танців та розваг. Діти розгадували загадки, танцювали та співали.

З початком нового навчального року усіх учнів привітала директорка ліцею Сомик Наталя Петрівна.

Директор наголосила на тому, що цей навчальний рік є особливий для кожного з нас, адже цьогоріч ми святкуємо 30-річчя відновлення державності  України. «Ми українці, ми завжди повинні пам’ятати про це і кожен день мусимо працювати і здобувати знання, щоб наша держава процвітала та ставала сильнішою»,  –  зазначила Наталя Петрівна.

Після того, як пролунав перший дзвоник, усі учні розійшлися по класах, де розпочнуть свої мандри по Країні знань.