Методичний тиждень

У рамках Методичного тижня, 10 грудня, учителі англійської мови Косюра Г. С., Спринь О. А., Фінович Р.М. провели відкриті уроки.

“Будинок моєї мрії”, тема уроку, який провела Косюра Г.С. у 1-в(г) кл. На уроці учні узагальнили та систематизували знання та вміння по темі, працювали в групах, де обговорювали переваги та недоліки проживання у багатоповерхівці та у власному будинку, використовуючи матеріали Lions Quest, “будували” модель ідеальної кімнати. Було нестандартно, пізнавально та цікаво.

“Подорожувати – це пізнавально”, тема уроку, який провела Фінович Р.М. в 2-А(г) кл. Це був урок вивчення та засвоєння нової лексики та граматичної конструкції “be going to.” Учні працювали в парах, відгадуючи засоби транспорту відповідно до зображень, розграбували загадки. Цікавою була робота в групах з використанням гри “Сенкан”.

“Десять маленьких пальчиків”- тема уроку, який провела Спринь О.А. у 1-Б класі. Введення в ішомовне середовище відбулось через пісні та ігри. На уроці учні закріплювали рахунок від 1до 10, використовуючи різні форми роботи, а саме складання кубиків Лего, виконували вправу з долоньками, співали та танцювали, здійснювали самооцінювання. Така робота дала змогу вчительці активізувати роботу та активність учнів.

Автор: Косюра Г.С.

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *