Зимові Методичні посиденьки

В Ліцеї Гроно під час канікул пройшли «Методичні посиденьки», де вчителі мали можливість поділитися досвідом, презентувати свою роботу, вдосконалити певні навички.

    Усі освітянські спільноти провели засідання. Підсумували роботу протягом першого семестру, проаналізували методи роботи та оцінювання  в НУШ, участь в олімпіадах, КІТ та предметних конкурсах. Внесли пропозиції та ідеї щодо роботи  у другому семестрі, зокрема надати більше уваги роботі з обдарованими дітьми та продовжувати стимулювати інтерес учнів до навчання.Розглядалися організаційні питання, проходив обмін досвідом з методичних проблем, ознайомлення з методичними новинками.

   28.12.23р. вчителька німецької мови Снайчук Галина Тарасівна провела майстер-клас на тему “Ефективні методи стимулювання мовленнєвої активності на уроках німецької мови”.

Учителі були в ролі учнів, тому радісно вчили пісні,   слова, розігрували діалоги, грали в рольові ігри.

       29.12.2023 р. вчителі пройшли курс підготовки  Першої домедичної  допомоги з інструктором Вадимом Мальтійської служби допомоги https://malteser.ua/pmd/. Головний акцент робили на здобутті практичних навиків, адже в критичній ситуації людина повинна діяти швидко та правильно.

    02.01.24р.група учителів «Творчі у STEM” ,які працюють у 5-6 класах , провела навчання з елементами тренінгу для колег з ОС математики, інформатики, технологій ,природничих наук та адміністрації на тему: «Майстерня STEM. Розбираємось у трендах».Вивчали, майстрували, рахували, досліджували, малювали, спілкувалися, ділились досвідом, проєктували, шукали істину у викладанні предмету STEM .

     На занятті з елементами  тренінгу “Психолого-педагогічні засади організації командної діяльності педагогічного колективу” Коцюбинська Людмила Іванівна та  асистенти вчителів відчули цінності командної роботи, її значення для успішної діяльності, відпрацювали уміння конструктивно спілкуватися для створення єдиної команди та вирішення складних практичних завдань. А також весело провели час та відновили свої ресурси.

    Дякун Христина Романівна , вчителька української мови, 03.01.24р . поділилася з колегами досвідом проходження сертифікації під час майстер-класу «Сучасний урок як виклик часу» . Обговорили та порівняли традиційний урок та урок НУШ . Особливу увагу в обговоренні надали реалізації компетентностей вчителя у сучасному уроці НУШ, зокрема, емоційно-етичній. Ознайомилися  із методами та формами  емоційного налаштування учнів на урок, концентрації, готовності до розумової діяльності. Розглянули  вправи, які можна застосовувати на уроці.Важливий акцент зробили на сучасній термінології та методах. Підсумком вчительських посиденьок  став вислів А. Енштейна «Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати».

Шедний Ростислав Методійович виступав з доповіддю “Проведення занять за програмою Здорова постава у 1-4 класах.” Були продемонстровані вправи на спеціальній Доріжці здоров’я для формування правильного склепіння стопи і профілактики плоскостопості. Також представлені вправи для формування м’язового корсету ,що забезпечує правильну поставу і запобігає виникненню сколіозу.

Проведення таких заходів сприяє створенню позитивного психоемоційного клімату в педагогічному колективі.

 

There are no comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *