previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт. Ліна Костенко

Вітаю, Вас, мої пташенята, мої маленькі і водночас дорослі учні, із достойним закінченням початкової школи. Бажаю Вам міцного здоров’я і вдалого легкого старту у п’ятому класі.

Леся Місько, перша вчителька.

Авторка допису : Місько Л.А.

День без портфелів у 4 – Б класі – день креативу та позитиву!

Сьогодні наші четвертокласники ( класовод Біда С.Б.) довели, що до школи можна приходити без портфелів, але з гарним настроєм, фантазією та бажанням навчатися!

Замість звичних рюкзаків – яскраві пакети, коробки, кошики, валізи, відра, наволочки і навіть футляр від акардеона. Атмосфера була неймовірно весела: діти із задоволенням демонстрували свої незвичні «заміни» портфелів і охоче розповідали, як виникла ідея саме такого варіанту.

А ще був день спілкування, ігор, багато усмішок.
Цей день ми запам’ятаємо надовго!

Авторка допису : Біда С.Б.

Учні 4- Б класу ( класовод Біда С.Б.)мали захоплюючу подорож у світ досліджень і відкриттів — вони відвідали сучасну STEM-лабораторію Lviv Open Lab!
Діти побачили справжнє лабораторне обладнання та взяли участь у цікавих експериментах.
Маленькі дослідники з захопленням спостерігали за 3D друком, хімічними реакціями, самостійно провели кілька дослідів, їли щойно приготовлене натуральне молекулярне морозиво.
Атмосфера допитливості, здивування та радості панувала протягом усього часу.

Дякуємо команді Lviv Open Lab за теплий прийом і можливість доторкнутися до світу науки! Це була не лише пізнавальна, а й надзвичайно надихаюча подія для наших школярів!

Авторка допису : Біда С.Б.

Щаслива родина – щаслива дитина

Місяць травень багатий на різноманітні події. Учні 2 – Г класу (класовод Малець І.Р., асистентка вчительки Петришин В.В.) підготували і провели свято “Щаслива родина – щаслива дитина”. Поетичні виступи, музичні сюрпризи, танцювальні номери, хвилинки “Загадкові”, “Смішинки” створили довірливу і теплу атмосферу сімейного затишку.
Щира подяка вчительці мистецтва Школик В.С. і шкільному хору “Перлинка” за допомогу у музичних виступах.

Авторка допису : Малець І.Р.

Серце не камінь чи таки камінь?

Учні 4-А класу(класовод Коваль Н.І.) розказали історію мандрівки нашого Серця крізь зірки, крізь людські душі, крізь добро і зло. А чи можна воскресити те, що було втрачено?
Маленькі актори зуміли довести усім присутнім, що тільки Любов може зробити дорогу нашого життя світлою і щасливою. Наші серця потребують очищення. І тільки після того ми можемо побачити все, що нас оточує, по-новому. Побачити з любовʼю. Любов-наймогутніша сила у світі!
Особлива подяка вчительці мистецтва Школик В.С. та мамі учня Осінчук Олесі, яка сама створила цю історію і допомогла у проведенні цього неймовірного дійства.

Авторка допису : Коваль Н.І.

День вишиванки у 4-Г класі

Сьогодні учні 4-Г класу яскраво й творчо відсвяткували День вишиванки! На уроці технологій діти виготовляли вишиванки орігамі — кожен учень створив власну мініатюрну сорочку з паперу. Але на цьому фантазія не зупинилась! Кожну вишиванку учні оздоблювали українськими орнаментами, добираючи кольори та візерунки з особливим захопленням і натхненням.

Цей день об’єднав нас у любові до українських традицій, національного вбрання та творчості. Ми пишаємося своїм корінням і вчимося передавати красу рідної культури через власноруч створені речі.

Авторка допису : Лужецька О.В.

Всеукраїнський молодіжний форум демократії – фінальна подія гри-моделювання діяльності Верховної Ради України “М18: Ми – юні законотворці”! 15 травня команда Ліцею «Гроно» «Незламна молодь» (учениці 10-Б класу) долучилась до зустрічі, яка надихала атмосферою єдності, молодіжного впливу, енергією та новими ідеями! Презентували молодіжні ініціативи яскраві спікери – НАРОДНІ ДЕПУТАТИ! Обмінювались досвідом КОМАНДИ з усієї УКРАЇНИ!
Обговорювали: як вплинути на майбутнє своєї громади. Спробували себе в ролі молодих законотворців.
РАЗОМ МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!

previous arrow
next arrow
Slider

Батьківські збори майбутніх першокласників 2025

13 квітня 2025 року відбулися батьківські збори майбутніх першокласників. Наталія СОМИК, директорка Ліцею, ознайомила батьків з процедурою зарахування до 1-го класу, познайомила з педагогами та освітнім середовищем закладу, правилами та режимом роботи, Вчителі початкових класів: Надія КОВАЛЬ, Світлана БІДА, Леся МІСЬКО, Оксана ЛУЖЕЦЬКА, ознайомили батьків з програмами, за якими буде здійснюватися навчання та надали поради щодо адаптації дітей у 1-му класі. Розповіли про принципи організації навчання у НУШ: проведення ранкових зустрічей, організацію інтегрованого навчання, облаштування освітньої середовища у класі тощо.
Батьки мали можливість задати запитання та отримали відповіді на питання, які їх турбують.
Дякуємо батькам за співпрацю. До нових зустрічей!

Майстер-клас у 3-Б до Дня матері.
Діти власноруч виготовляли ароматне та яскраве мило — з любов’ю для найдорожчих! Нехай ці подарунки зігріють мамині серця!

Автор допису : Ковалик Р.М.

Є в житті слово, що з дитинства гріє серце — МАМА.
У 2-В класі це слово звучало по-особливому тепло. Разом із класним керівником Заблоцькою Оксаною Миколаївною діти підготували неймовірне свято Матері, яке стало справжнім проявом вдячності й любові до найрідніших.
Щемливі вірші, ніжні пісні, щирі очі — усе це створило неповторну атмосферу добра й родинного затишку.
Особлива подяка вчительці музики Школик Вірі Степанівні, чия праця надала святу музичної душі, а також асистенту вчителя Юр Андрію Васильовичу за активну підтримку й допомогу в організації.
Дякуємо, дорогі матусі, що ви є. Ви — наш всесвіт.

Авторка допису: Заблоцька О.М.