previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Мальовничі Карпати

Як пізнати гори Карпати в усій красі восени? Вони перетворюються на справжню казку, де природа проявляє свою розкіш у яскравих кольорах!
Таким неповторним дарунком природи милувалися учні 4-А класу Ліцею «Гроно» разом з класоводом Коваль Н.І. та батьками, проїжджаючи Карпатським трамвайчиком на Івано-Франківщині. Під час подорожі діти дізналися про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення. Зупинялися біля підвісного моста через річку Мізунку та біля каскаду Мізунського водоспаду.
Ще учні побували у медоварні» Чорна Бджола», де ознайомилися зі старовинним способом добування меду і його варіння, механізмами і пристроями для медоваріння. Поласували крем-медом, карпатським травʼяним чаєм з медовим пряником.
І ще відвідали Гошівський монастир.
Цікава і пізнавальна мандрівка! Всі на позитиві!

Авторка допису : Коваль Н.І.

Веселі і продуктивні дні у 1-В класі

У 1-В класі Ліцею “Гроно” (класовод Дзюбак Г.Т.) під час тижня початкової школи відбувся бібліотечний урок “Знайомство з бібліотекою”. Діти дізнались хто заснував перші бібліотеки, правила поведінки в ній, які бувають книги і ще багато цікавинок.

Для учнів був поведений майстер клас “Янголи охоронці”, вони робили янголів для себе і для захисників України.

Також діти  відвідали ведмежий притулок у с. Домажир, дізнались як живуть ведмеді у притулку, пройшли квест, давали клятву Матінці Природі, отримали нагороди і багато позитивних емоцій.

Авторка допису : Дзюбак Г.Т.

Перший день канікул 21.10.2024 року для педагогічних працівників Ліцею «Гроно» ЛМР пройшов цікаво та продуктивно. Орися СІДЛЯР, психолог, біолог, викладач, автор книг для вчителів і батьків, ведуча курсів підвищення кваліфікації в ГС “Католицька освіта” провела семінар-практикум “Розвиток емоційного інтелекту в умовах дії правового режиму воєнного стану”, де було пропрацьовано інструменти та методи збереження психологічної та духовної рівноваги людини в сучасних умовах, збереження ментального здоров’я, емоційної ресурсності (здатності розуміти себе та свій емоційний стан). Проведена робота над розвитком навичок приймати конструктивні рішення в складних умовах, справлятися з психологічними наслідками, які несе воєнний стан та бути самозарадними у підтримці власного психологічного благополуччя.

Авторка допису: Фялковська О.Т.

Учні 1-А класу з класоводом Шикер Г.М. з’їздили на екскурсію в Оброшино у зоологічно- дендрологічний парк «Джерело».

У 2-Б класі (класовод Ілів О.І.) відбулися майстер – клас «Чарівний підсвічник» та екскурсія у Шевченківський гай із цікавим і пізнавальним квестом.

Учні 1-Г класу (класовод Костецька О.І.) провели пізнавально-навчальну екскурсію у океанаріумі нашого рідного міста Львова, а також відвідали Львівський професійний коледж прикладного мистецтва та дизайну та провели майстер – клас: виготовлення листівки-подяки  військовим, які служать в лавах ЗСУ.

  • 1-А клас

Старт Всеукраїнської імітаційної гри з парламентської просвіти «М18: Ми – законотворці»

 

Команда Ліцею «Гроно» ЛМР (учениці 10-Б класу) долучається до  Всеукраїнської імітаційної гри з парламентської просвіти «М18: Ми – законотворці».

Чому варто грати?

  • обізнаність щодо діяльності парламенту;
  • уроки парламентаризму та зустрічі з народними депутатами України;
  • написання петицій та законопроєктів;
  • участь в дебатах.

24 жовтня 2024 р. відбудеться онлайн-відкриття гри: представлення команд-учасниць та ознайомлення з цілями і правилами.

 

Slider

Природнича екскурсія

У п’ятницю, 18 жовтня, учні 4-Г класу із класоводом Лужецькою О.В., асистентом Пикулицькою З.С. та батьками відвідали Львівський еколого-натуралістичний центр.

Тут побачили багату колекцію флори та фауни, що була цікавою не лише дітям, але й дорослим. Також дітям провели майстер-клас по складанні та пакуванні чаю, мали змогу розфасувати його та побути дизайнерами власного продукту.

Учні  познайомились із 15-річною мавпочкою Чітою — любителькою нишпорити по кишенях. Також велику увагу дітлахів привернули хамелеон, удав, баран, лама, осел, птахи та змії.

 

Авторка допису: Лужецька О.В.

Мандруємо рідним краєм

Одне з найкращого, що стається в дитинстві- це канікули.

Учні 7-В класу дуже цінують дружні поїздки ,тому  традиційно здійснили одну з накращих мандрівок.

Цього разу відвілали Терпопільщину.Побували у чудових замках : Вишнівецькому і Збаражському.

Вражаюче!!! Отримали багато гарних вражень від історії про споруди, про їхнє відродження.Інтр’єри замків настільки красиві і правдиві, що ми всі ніби побували в минулому.Відчули атмосферу величі історичних постатей.Змогли навіть “приймати рішення” за столами у коференц-залах.

Погода нас тішила.Тернопіль зустрів  тепленьким сонечком.Тому  мали змогу здійснити мандрівку на теплоході по озеру.Набралися  позитивних емоцій від атмосфери.Настрій був чудовий!

Дякуємо ЗСУ за можливість помандрувати.

Авторка допису   Галина КАНІЦЬКА

 

Вшанування пам’яті загиблих Січових стрільців та воїнів УГА

Заридали гори,голосять трембіти
Це твої, Вкраїно,загинули діти.
Хай лине їх слава протягом віків
Чуєш , Україно, з-під землі їх спів?
Учні 10-А і 11-Б класів, класні керівниці Люта М. Я і Олексюк О.М. до 106 річниці проголошення ЗУНР, вшанували пам’ять загиблих Січових стрільців і воїнів УГА в боротьбі за незалежність України.
previous arrow
next arrow
Slider

Похід до Меморіалу воїнів УГА та Січових Стрільців

18 жовтня учні та учениці 9-А і 9-Б класів відвідали військовий меморіал на Янівському цвинтарі. Згадали подвиги та звитягу вояків та старшин Українських Січових Стрільців і Української Галицької Армії,вшанували їхню пам’ять покладанням квітів до пам’ятної стели. Учні та учениці дізнались про важливість подій “Листопадового чину”, внаслідок яких було встановлено українську владу на західноукраїнських землях і проголошено ЗУНР. Вони усвідомили, що ця подія заклала основи новітньої української державності і показала всьому світові етнічну та політичну присутність українців в Європі.

 

previous arrow
next arrow
Slider

Міжнародний день дівчаток

Тиждень перед канікулами 3-А клас святкував Міжнародний день дівчаток. Була запропонована інтерактивна гра, де учні відгадували різні завдання. Хлопці готували плакат для дівчаток з компліментами, а самі дівчата розмальовували чарівних фей. Також були кульки і маленькі презенти!

Авторка допису: Кундрат О.І.