previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Засідання Методичної ради

28 серпня 2024 р. Методична рада провела перше засідання по темі «Стратегічні напрямки роботи Методичної ради Ліцею».Намітили плани на новий навчальний рік, обговорили питання , пов’язані з освітнім процесом, провели мотивуючі бесіди щодо успішної роботи освітянських спільнот.

Спільними зусиллями створюємо найкращі умови для зростання професійного розвитку вчителів та навчання наших учнів.

Мирного неба та результативного навчального року!

Авторка допису Каніцька Г.Є.

Для батьків майбутніх першокласників 2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 21.08.2024р. о 1800 год в актовій залі ліцею. 

Чекаємо на вас!

ПРИЗЕРИ ПРЕДМЕТНИХ КОНКУРСІВ 2023-2024

 

 

 

 

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІСТИ 2023-2024

11-А клас:

  • Гейник Андрій- Богдан Андрійович (11-А клас)
  • Ткаченко Анастасія Костянтинівна (11-А клас)
  • Трухан Уляна Андріївна (11-А клас)
  • Юськів Ярина Тарасівна (11-А клас)

11-Б клас:

  • Кітраль Соломія Андріївна (11-Б клас)
  • Ступницька Катерина Романівна (11-Б клас)

СРІБНІ МЕДАЛІСТИ 2023-2024

11-А клас:

Грицишин Арсен Миколайович

11-Б клас:

Гурняк Юлія Ігорівна

СВІДОЦТВО З ВІДЗНАКОЮ 2023-2024

–Мушкет Анна Володимирівна  (9-А клас)

–Гащук Юрій Андрійович (9-А клас)

–Фінович Юрій Степанович (9-А клас)

–Атталах Крістіна Тагерівна(9-В клас)

–Безпалюк Соломія Володимирівна (9-В клас)

–Злидник Катерина Олегівна (9-В клас)

–Музика Софія Вікторівна (9-В клас)

–Пастернак Оксана Олегівна (9-В клас)

–Сигляк Аліна Михайлівна (9-В клас)

–Юник Анна Ігорівна (9-В клас)

 

 

 

 

 

 

 

 

17 червня 2024 року команда “Нові Корифеї” здобула перемогу в проєкті “Шкільні Соціальні Підприємства”, що є важливою ініціативою спрямованою на розвиток соціальних підприємницьких навичок серед школярів. У межах цієї ініціативи команди з різних шкіл Львова та Львівської територіальної громади розробляють і реалізують проєкти, що спрямовані на вирішення соціальних проблем у своїх громадах.

Як один із переможців, команда отримає фінансування від ЮНІСЕФ, що дозволить реалізувати їхній проєкт.

Фінансування від ЮНІСЕФ не лише допоможе втілити ідеї команди в життя, але й надасть можливість для подальшого розвитку їхніх підприємницьких навичок та створення стійкого соціального бізнесу. Це також сприятиме підвищенню обізнаності про соціальне підприємництво серед молоді, що є важливим кроком до формування відповідального та активного громадянського суспільства в Україні.

Завдяки підтримці ЮНІСЕФ, “Нові Корифеї” зможуть продовжити роботу над своїм проєктом, вдосконалювати його та робити вагомий внесок у розвиток своєї громади. Це перемога не лише для команди, але й для всіх, хто бере участь у ініціативі “Шкільні Соціальні Підприємства”, демонструючи, що молодь може приносити реальну користь суспільству.

 

ІІІ сесія стратегічного планування роботи закладу на 2024-2029 р.р.

11.06.2024 р.відбулася ІІІ сесія стратегічного планування роботи закладу на 2024-2029р.р.

Зустріч проходила у форматі дискусійної панелі, на якій паралельно працювало п’ять локацій . У підсумку представники кожної локації презентували основні тези дискусій та висловили думку щодо шляхів, конкретних кроків та можливостей подальшого розвитку якості освіти на відповідному рівні.

Авторка допису Каніцька Г.Є.

Засідання педагогічної ради

Завершальна педрада 2023 – 2024 року пройшла у творчій і креативній атмосфері. З гордістю дивимося на непрості часи, які пережили разом, виконані завдання та здобуті вершини. Підводимо підсумки та робимо перші штрихи плану на наступний навчальний рік. Маємо ще здачу НМТ . Але попереду канікули, не забуваємо про можливість долучитися до різноманітних цікавих заходів.Всі чекаємо можливості відпочити, набратися сил і натхнення.

Дякуємо кожному воїну ЗСУ за можливість закінчити ще один непростий навчальний рік.

Бажаємо всім українцям перемоги  і миру.

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Літо) У шкільних коридорах тихо, не чути дитячого сміху… Канікули!!!
І саме час для педагогів прочитати щось цікавеньке, дізнатись про нове і креативне, запросити цікавих і професійних колег для обговорення важливих питань. Саме така зустріч вчителів початкових класів Ліцею «Гроно» відбулась 4 червня 2024 р. з тренеркою НУШ Надією Шпиць у рамках проєкту «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Працюючи в групах педагоги отримали знання й розуміння компетентнісного потенціалу діяльнісного підходу в початковій школі; вимог до педагога-дизайнера діяльнісного навчання; інструментів діяльнісного підходу щодо розвитку наскрізних умінь, агентності та креативності молодших школярів.
Цікавими були диспозиції щодо підтримки власного благополуччя, пошуку ресурсів, розвитку соціально-емоційної компетентності. В аудиторії панував гарний настрій і позитивні емоції.

Авторка допису: Злонкевич Н.І.

Настав час прощатися з початковою школою. Наче зовсім недавно ви переступили поріг нашої школи, а сьогодні вже ваш перший випускний. Позаду 4 роки, де були перше знайомство з однокласниками, потім перші книжки, перші оцінки, перша перерва, перша симпатія… Перша вчителька…

З цієї нагоди учні та класний керівник 4-А Ліцею «Гроно» ЛМР побували у Свірзькому замку, доторкнулися до його історії. Також взяли участь у квесті в пошуках скарбів, де перемогу здобула Дружба. Завершили мандрівку дружнім обідом та щирими й теплими обіймами.

Попереду нові знання, нові предмети, нові знайомства, нові успіхи, дивовижні пригоди. Кожному з вас доведеться пережити новий етап дорослішання і подолати нові перешкоди на своєму шляху.
Хай буде щаслива ваша дорога на своїй квітучій землі, поміж своїх людей, чистого та мирного неба над головою, вільної й незалежної української землі під ногами!

Авторка допису: Шикер Г.М.

Багатий не той, хто багато набув, але той, хто багато роздав (Св.Іван Золотоустий)

Наприкінці навчального року у 4 класах, з допомогою класоводів, батьків та учасників освітнього процесу, вчителькою християнської етики Федак Г.М. були проведені «Уроки доброти».
Заздалегідь   проводилось жеребкування, де кожен виймав з коробки прізвище та ім’я учасника, якому буде дарувати подарунок. Протягом тижня готували його, запаковували і підписували ім’я одержувача(своє прізвище не вказували, бо це таємниця).
Після цього, у визначений день, відбувалося вручення, коли всі подарунки (з ім’ям одержувача) складались в одну велику коробку, а потім вчитель або інший учасник роздавав їх відповідному адресату, який так і не знав, від кого цей подарунок(надіємось, що діти зуміли втримати таємницю).
Щиро дякуємо батькам, класоводам ,дітям за щедрість  та втілення такої ідеї.
*Усім за ці щедроти сторицею воздасться, бо вміти дарувати – найвище в світі щастя*
Авторка допису: Федак Г.М.