previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у ліцеї “Гроно”

Ви мріяли про щастя, про прекрасне:
Надіялись і вірили, творили і жили.
Любили Україну — рідну матір-неньку,
І справжніми дітьми її були!
Небесна сотня — наша перша лава
У справедливій мирній боротьбі
За Україну полягла — ГЕРОЯМ СЛАВА!
І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ їм на цій землі!

День єднання 16 лютого 2022 року

previous arrow
next arrow
Slider
Сьогодні, у День єднання , учні, вчителі та працівники нашого ліцею спільно виконали Державний Гімн України.
Старшокласники урочисто підняли Державний Прапор??.
В єдності наша сила!
Слава Україні!
Героям Слава!

ОГОЛОШЕННЯ!

На підставі п.3 протоколу №4 позапланового засідання комісії з ТЕБ та НС Львівської міської ради від 11.02.2022р. та на виконання наказу управління освіти ДГП ЛМР від 11.02.2022р. № 65р “Про перехід на очну форму навчання учнів 5-11 класів в закладах освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Львівської МТГ усіх типів та форм власності:

1. З 14 лютого 2022 року відновлюється освітній процес в очній формі для учнів 1-7 гімназійних класів з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів, регламентованих Постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020р.
2. Робота гуртків та секцій, в тому числі й ті, що проводяться сторонніми юридичними та фізичними особами проводитиметься в очній формі з 14 лютого 2022р.

№15 від 11.02.2022р.-очне навчання-у-ЛІЦЕЇ-ГРОНО

День безпечного інтернету

 

8 лютого 2022 р. учні 7 А (г) класу  та вчителі ліцею Бобеляк М.А, Забитівська Н.Б., Гладун О.О. долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного Інтернету “Разом для найкращого Інтернету!”, попередньо зареєструвавшись за покликанням . Це безпрецедентна подія, під час якої було зареєстровано рекорд України щодо виконання цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!

Посилання на запис флешмобу: https://www.youtube.com/watch?v=hDxxUEO8j74&t=2331s 

Гладун О.О. з нагоди Дня безпечного Інтернету 2022  з учнями 5-А та 5-Б гімназійних класів взяла участь у конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На урок». Головна мета конкурсу — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні. Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта учнів отримали іменні сертифікати.

Бобеляк М.А провела он-лайн урок в Zoom «Моя приватність» у 1 А (г) класі за матеріалами громадської організації  “МІНЗМІН”, яка  працює над втіленням ініціатив у сфері громадянської освіти та онлайн безпеки для дітей, молоді та дорослих.

Учні 3-х класів початкової школи пройшли вебквест за матеріалами сайту Шкільна інформатика

До уваги учнів, учителів, батьків!

       На підставі п.3 протоколу №3 позапланового засідання комісії з ТЕБ та НС Львівської міської ради від 04.02.2022р. та на виконання наказу управління освіти ДГП ЛМР від 04.02.2022р. № 52р “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Львівської МТГ під час збільшення захворюваності на COVID-19 та ГРВІ:
Освітній процес для учнів 1-7 гімназійних класів з 07 лютого по 11 лютого проводитиметься у дистанційному режимі. Для учнів 1-4 класів початкової школи – в очному режимі.
      ВАЖЛИВО!!! Розпорядження щодо можливості відновлення очної форми навчання у старшій школі буде приймати міська влада. Слідкуйте за оголошеннями у ЗМІ , на сайті та FB сторінці Ліцею «Гроно».

Адміністрація

№10 від 04.02.2022р.-Про-організацію-ДИСТАНЦІЙНОГО-НАВЧАННЯ-у-ЛІЦЕЇ-ГРОНО

До уваги батьків!

     З понеділка 07 лютого запрошуємо УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ЛІЦЕЮ «ГРОНО» повернутися до навчальних класів. Станом на 03 лютого 2022 року серед учнів та учителів початкової школи спостерігається спад захворюваності. Нам вдалося розірвати ланцюжок передачі коронавірусу, що дозволяє проводити освітній процес в очному режимі. Оновлена шкільна їдальня надаватиме гаряче харчування учням. Дякуємо усім за співпрацю та витримку.
Бажаємо міцного здоров’я!!!
     ВАЖЛИВО!!! Розпорядженням щодо можливості відновлення очної форми навчання у старшій школі буде приймати міська влада. Слідкуйте за оголошеннями у ЗМІ , на сайті та FB сторінці Ліцею «Гроно».

Адміністрація.

ОГОЛОШЕННЯ

   Станом на 25 січня 2022 року у Ліцеї «Гроно» учні 1-7 гімназійних класів навчаються дистанційно. Очно продовжують навчання лише учні 1-4 класів. Надалі спостерігається стрімкий ріст захворюваності на COVID-19 та ГРВІ серед учнів, вчителів. Всього у 1-4 класах за списковим складом є 512 учнів. Чотири початкові класи (131 учень) вже навчаються дистанційно через захворювання чи контактність однокласників з хворими на COVID-19. 25 січня у школі присутні лише 202 учні. Відсоток захворюваності серед тих класів, які навчаються очно становить 29% . Занедужали 8 учителів початкової школи.

З метою належної організації освітнього процесу в умовах збільшення кількості захворювань, з метою переривання ланцюга захворюваності:

1.З 26 січня по 04 лютого освітній процес для учнів 1-4 класів початкової школи проводитиметься у дистанційному режимі чи до прийняття окремого рішення.

2.Продовжується дистанційна форма навчання для учнів 1-7 гімназійних класів до 04 лютого чи до прийняття окремого рішення.

3.Гуртки та секції функціонують у дистанційному режимі до 04 лютого чи до прийняття окремого рішення.

Наказ_№09_від_25.01.2022р._Про організацію ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ у ЛІЦЕЇ ГРОНО

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОГОЛОШЕННЯМИ НА САЙТІ

ТА НА Facebook СТОРІНЦІ ЗАКЛАДУ!

Співпраця з представниками інклюзивно-ресурсного центру

Минулого тижня у нашому закладі відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами разом із представниками інклюзивно-ресурсного центру. Члени команд опрацювали індивідуальні програми розвитку учнів з ООП та визначили рівні підтримки дітей в освітньому процесі.

Дякуємо п.Ніні Колос та п.Уляні Домарадській за співпрацю та фахову допомогу у супроводі таких дітей та оформленні документів.

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Станом на 18 січня 2022 року у Ліцеї «Гроно» спостерігається стрімкий ріст захворюваності на COVID-19 та ГРВІ серед учнів, вчителів та працівників. Серед учнів гімназії захворіли 29%, у початковій школі – 13%. Занедужали 18 учителів та 3 технічних працівників. У зв’язку із збільшенням кількості захворювань, з метою переривання ланцюга захворюваності освітній процес 1-7 гімназійних класів з 19 січня по 28 січня проводити у дистанційному режимі. Для учнів 1-4 класів початкової школи – в очному режимі до прийняття окремого рішення.
                                                                                                                       
 Адміністрація.
 НАКАЗ про організацію ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ у ГІМНАЗІЇ
.

 

Зимова казка

 

 

Вихователі групи продовженого дня спільно із учнями створили казкову зимову феєрію та креативно прикрасили приміщення ліцею.

Автор : Пикулицька З.С.