previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Урок у бібліотеці Гроно-Хаб

    Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості. Учні 3-В класу дивились на книжку іншими очима. Розмова вийшла цікава.

  Завідувач бібліотеки Коломієць О. Л. спільно з класним керівником Заблоцькою О. М. 22 листопада 2021 року провели бібліотечний урок “Запрошую Вас на розмову про літературу довідкову” для дітей.

Автор : Заблоцька О.М.

Робота з дітьми з ООП

У 2021-2022 н.р у ліцеї відкрито 6 інклюзивних класів.  Минулого року в закладі створено затишну і комфортну інклюзивно-ресурсну кімнату, де діти з особливими потребами можуть  цікаво і з користю проводити час.  Психологічна служба у ресурсній кімнаті проводить індивідуальні та групові заняття, на яких діти «вчаться жити разом», розвивають свої здібності, формують навички групової взаємодії та налагоджують комунікацію між собою, розвивають психічні процеси та релаксують.

Опрацьовуємо інформацію з різних джерел

Учні 4-А класу заздалегідь знаходили інформацію та створювали інформаційні плакати. У школі на уроках презентували та захищали свої інформаційні плакати.

Автор: Кундрат О.І.

Тиждень школи І ступеня “Країна позитиву”

З 22.11 по 26.11 проводиться Тиждень школи І ступеня “Країна позитиву” План заходів додається.

тиждень школи

До Дня пам‘яті жертв Голодомору

Перемога у квесті “Пам’ятними місцями жертв Голодомору 1932-1933 р.”

З метою залучення учнівської молоді до меморіальних заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу — Голодомору 1932-1933 років, 18 листопада відбувся онлайн-квест “Пам’ятними місцями жертв Голодомору” у м. Львові. Головні організатори онлайн-квесту — співробітники кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету “Львівська політехніка” Савка В. Є. та Яцишин У.

Учительки історії ліцею “Гроно” Олексюк Оксана Миронівна та Шевців Марія Мар’янівна підготували для учнів методичні матеріали за тематикою Голодомору 1932-1933 рр. Олексюк О.М. організувала команду ліцею, до складу якої увійшли учні 11-Б класу: Савків Ярина (капітан команди), Напірко Христина, Фітьо Дзвенислава, Шевченко Софія, Леськів Анастасія, Шелюх Соломія, Довганюк Тетяна.

Також у квесті взяли участь команди ліцею ім. С. Крушельницької та СЗШ №63 м. Львова.
З 10 запитань, які були озвучені під час квесту, учасники команди ліцею “Гроно” отримали 8 правильних відповідей і з величезним відривом від інших команд здобули перемогу.

Щиро вітаємо наших переможців квесту! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, упевненості та нових перемог у конкурсних випробуваннях!

Із сумом повідомляємо, що відійшла   у вічність  колишня вчителька зарубіжної літератури Пусяк Ярослава Михайлівна.

Чин похорону відбудеться 21 листопада у каплиці  Храму Вознесіння Господнього УГКЦ, Левандівка, о 13:00 год.

Нехай Господь оселить її душу в оселях праведних! Вічная пам’ять !

Тиждень психололічного супроводу.

У Ліцеї «Гроно» впродовж листопада відбувалися дні соціально-психологічного супроводу. Основною метою заходів, які проводила психологічна служба закладу,  було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем людей, які є поряд, зміцнення міжособистісних стосунків.

17 листопада соціальна педагогиня Басараб О.В. провела годину спілкування «Іскорки доброти» з учнями 2-В класі. На уроці діти збагатили свої знання про добро, дружбу,  на прикладах з життя побачили, як важливо бути добрими.

Під час інтерактивного заняття в  3-В класі на тему «Пізнаю себе» вчилися розуміти власні емоції та уявлення про неповторність свого Я.

Бесіда «Я і моя сім’я» в 4-Б класі допомогла дітям сформувати уявлення про значення сім’ї для людини, розвинути свої моральні якості та емпатію.

Практична психологиня Коцюбинська Л.І. провела заняття з елементами тренінгу «Всі ми різні – всі ми рівні» в 3-А класі, на якому діти зрозуміли значимість толерантності під час взаємодії з іншими, удосконалили вміння толерантного спілкування.

У 1-Г класі під час заняття «Твоя увага» психологиня запропонувала дітям цікаві вправи на розвиток уваги та швидкість реакції.

З метою формування навичок групової взаємодії та налагодження комунікації між дітьми, розвитку психічних процесів та релаксації з дітьми з ООП у ресурсній кімнаті були проведені цікаві заняття.

Учні 6-7 гімназійних класів мали можливість ознайомитися із презентацією «Особистісне зростання», метою якої було пояснити суть оптимістичного мислення, ознайомити підлітків із проявами оптимізму і песимізму, навчити складати стратегії особистісного зростання та знаходити шляхи подолання перешкод, виробити алгоритм щасливого життя.

Учні 1-5 гімназійних класів переглянули презентацію «Безпечний інтернет та соціальні мережі», ознайомилися з основними небезпеками, які можуть спіткати їх у мережі Інтернет,  дізналися про способи адекватного реагування на небезпеки мережі та  розвинули культуру поведінки в Інтернеті.

2 листопада відбулася онлайн-зустріч учениць 2-3 гімназійних класів із представницею програми “Спеціальна освітня програма для дівчат” від компанії “Kotex”,  під час якої дівчата розширили свої знання про фізіологічні зміни в підлітковому віці.

Шкільна бібліотекарка організувала виставку «Толерантність – запорука людяності», на якій було розміщено цікаву інформацію про толерантність у періодичних виданнях, буклетах та книгах.

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дорога, вулиця, транспорт. Для дитини це цікаво, яскраво, дивовижно, але разом з тим небезпечно.

У рамках Тижня безпеки класний керівник Заблоцька О. М. провела урок на тему : “Ми знаємо правила дорожнього руху” для учнів 3-В класу 18 листопада 2021 року.

Автор : Заблоцька О.М.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках цього тижня 17 листопада 2021 року відбулася зустріч 1-А класу (класовод Коваль Н. І.) ліцею “Гроно” ЛМР з представниками Національної поліції на тему “Правила дорожні знай – про безпеку пам’ятай”ю

Це була не просто зустріч, а щире безпосереднє спілкування, під час якого учні дізналися багато нового та закріпили свої знання з правил дорожнього руху. Поліцейські пояснили дітям значимість цих правил і як це може захистити їхнє здоров’я і життя.

Змістовна розповідь, ігри, практичні вправи викликали у дітей ще більший інтерес до цієї теми. Очі дітвори світились цікавістю, вони уважно слухали. Поліцейські побажали учням безпечного і радісного життя і подарували буклети “Безпека дитини під час катання на велосипедах”

Зустріч залишила у дітей незабутні враження!

Автор : Коваль Н.І.